Objednávky nad 1.500 Kč - DOPRAVA ZDARMA! A ještě sleva 10% při nákupu nad 2.500 Kč.

Náš příběh

9965888333

Je a vždy bude založen na kolektivních, schopných a spolehlivých lidech, ucelených v jeden tým. Rodinu.

13.9.2014 jsme založili tento tým/brand. Byly jsme děti s velkou vizí, s obrovským snem!

Vždy jsme snili o našem shopu a brandu, tenkrát pod názvem BITCHISMEDICINE, ve zkratce BIM CREW.

Uběhlo skoro sedm let a mnozí z nás se vydali vlastní cestou, ať už drog, kriminálu nebo zkrátka neměli vůli vydržet!

V září 2018 jsme pronajali náš první a dosavadní prostor, ze kterého jsme vybudovali náš shop. Jak mnoho z vás ví, Bim Crew byla banda bikerů a skejťáků už i v dobách před samotným založením.

Když jsme budovali náš dětský sen, náš shop, rostla s námi i myšlenka rozvoje. Přijít s něčím novým, co tu ještě není. Jinak řečeno, byl čas na změnu, jít více směry. Jakými? Co takhle všemi? Co tu udělat něco, do čeho by se mohl zapojit úplně každý, co má nějaký sen a dělá co ho naplňuje, ať je to cokoliv!

Tedy na změnu myšlenky byla potřeba i změna jména, bitchismedicine bylo příliš vulgární a pro další rozvoj nevyhovující. Rozhodli jsme se zachovat BIM a přidat něco nového. Vždy jsem miloval Ameriku a historii Indiánů, také kovbojky s Clintem Eastwoodem. Tímto duchem a jedinečností mě oslovil country rapper  Yelawolf  se svou značkou Slumerican (Slum- nejchudší čtvrť v Americe) Jeho osobitý styl mě oslovil natolik, že jsem ho chtěl přenést k nám, proto Bimericans.

Tuhle cestu jsem ale nešel pouze já! Mám Dagmyho a Mártyho, dva mé dlouholeté přátele a skvělé parťáky, kteří na tomhle všem mají stejný podíl jako já. A to je jedna z nejkrásnějších věcí, mít dva bráchy, kteří v tomhle všem drží společně se mnou, kteří tu byli vždy a podrželi i v tom nejhorším. Bez nich bych se neusmíval tak jako teď, když tohle píšu. Za to vám děkuju kluci.

Sice naše vize ještě zdaleka není splněna, ale naše myšlenka je v pohybu a jsme odhodláni jít stále dál, i když to není jednoduché. 

Jestli si tohle právě čteš. Jestli i ty máš nějakou vizi a náš příběh tě zaujal, podpoř nás a nos také hrdě na hrudi Bimericans a věř, že svého snu také nakonec dosáhneš. Tak, jako my. Věř, že není nic horšího než dělat celý svůj život něco, co vlastně dělat nechceš. Dělej to, co tě naplňuje, i když ti říkají, že je to nereálné. Dělej to srdcem a výsledek přijde vždy!

  • Činy tě dovedou k zaslouženému úspěchu 
  • Přidej se k myšlence Bimericans a buď cílevědomý Bimerican!     

g53